DYSTRYBUCJA I DOSTAWA PALIW

Docieramy tam gdzie jesteś

Firma PETROMIRALLES zawsze charakteryzowała się powołaniem, by zapewniać naszym klientom usługi najwyższej, jakości. Dostarczamy paliwa z różnych baz transportowych takie jak: olej opałowy, rolniczy i napędowy na adres klienta.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA ZNAKIEM SGS
LOGO-SGS.png

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY

Benzyny i olej napędowy, jakie dostarczamy, to produkty najwyższej, jakości potwierdzone certyfikatem SGS. Rygorystyczny proces certyfikacji, potwierdzony znakiem jakości.

FIRMY

Nasza sieć baz transportowych i centrów dystrybucji pozwala nam zabezpieczyć zapotrzebowanie flot transportowych, małych firm transportowych, flot własnych, flot pojazdów usług publicznych, przedsiębiorstw budowlanych, przemysłu etc.


Zespół wykfalifikowanych pracowników obsługuje i doradza klientom w całym procesie handlowym, zapewniając w każdym momencie sprawną i wysokiej, jakości obsługę.

KLIENCI INDYWIDUALNI

PETROMIRALLES posiada flotę ponad 50 cystern ciężarowych o różnej wielkości, co gwarantuje efektywną dystrybucję oleju opałowego dla klientów indywidulanych, wspólnot mieszkaniowych, osiedli, szpitali, szkół, centrów publicznych, etc.

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia klientom indywidulane podejście do każdej sprawy i zapewnia najlepsza obsługę posprzedażową.

ROLNICTWO

Dostawy dla rolnictwa i hodowli zwierząt:
Spółdzielnie, gospodarstwa rolne i spółki rolnicze.

Adblue

Jest to produkt, który zauważalnie redukuje emisje zanieczyszczeń z pojazdów ciężarowych. PETROMIRALLES oferuje ten produkt na wszystkich stacjach, wyposażanych w dystrybutory podwieszane, z możliwością płatności z użyciem naszych kart paliwowych.

Dysponujemy własną bazą, oraz sprawnym serwisem dostaw dla naszych klientów. Na życzenie klienta, oferujemy również przygotowanie i projektowanie instalacji do przechowywania produktów i kontroli dostaw.

Usługa dostawy oleju opałowego.

Żeby złożyć zamówienie, lub dowiedzieć się więcej zadzwoń

Scroll to Top